Show Box

5.03

Android'deki film ve TV şovlarının tadını çıkarmanın en iyi yolu

3.7

82

7.3M

Rate this App

Show Box, sayısız TV şovunu ve filmini hem indirmenize hem de izlemenize izin veren bir uygulamadır. En yeni güncellemeleriyle artık müzik indirip çalmanızı da sağlar.

Show Box'ın arayüzü işlevsel olduğu kadar klasiktir. Ekranın sol kenarında film, TV şovu ve müzik çeşidine erişebileceğiniz açılan bir menü bulacaksınız. Buradan aynı zamanda indirdiklerinize ve en son eklenen içeriğe (özellikle TV şovlarında güncel kalmak için) göz atabilirsiniz.

İlginizi çeken bir film ya da dizi bulduğunuzda, indirmeyi mi yoksa izlemeyi mi istediğinizi seçin. Her iki durumda da sadece ekrana dokunmanız gerekir. Ve yine her iki durumda da filmin kalitesini seçebilirsiniz: 480p, 720p, ya da 1080p. Show Box'ın diğer ilgi çeken seçenekleri otomatik olarak alt yazı indirmenize izin verir. Bunu yapmak için OpenSubtitles hesabınızı açmanız gerekecek.

Show Box, Android üzerinde bulabileceğiniz film ve dizi izlemek için en iyi alternatiflerden biridir. Arayüzü basit ve sezgiseldir, sunulan içerik miktarı ise inanılmaz. Müzik indirme ve çalma seçeneği ise cabası.
Uptodown X